.

להיטען כל שבוע מחדש
עם פרשת השבוע 

מה הקשר בין הטענה נפשית לפרשה?

במעמד הר סיני התגלה כוח החיים החזק ביותר לאומה שלמה, האמצעי לכך היה קבלת עשרת הדברות הכוללות את התורה עם כל הפרשיות, במעמד הר סיני.

בזמננו הערוץ החזק ביותר להתחבר לכוח החיים היא התורה הנקראת תורת חיים, וכל שבוע מתגלה חלק מכוח זה אליו אנו מתחברים באמצעות פרשת השבוע

פרשת השבוע בראית הקבלה, היא חלק מתורת הסוד - קבע עיתים לתורה

יתרונות בלימוד הפרשה

התחברות לברכה וכוח החיים המתגלה בשבוע זה

קבלת תובנות להתפתחות רוחנית

הכנה מנטאלית לאתגרי השבוע שבדרך

הכנה לחיבור העוצמתי המתרחש בשבת בבוקר, בקריאת התורה

אנו מתחילים במתכונת חדשה של מנויים לפרשת השבוע, מדי שבוע בתחילתו, נלמד ונעלה שיעור חדש לצפייה, אליו המנויים יוכלו להכנס, לצפות או לשמוע, בעצם ההשתתפות במנוי אתם עוזרים להפיץ את חכמת הקבלה ( עלות המנוי: 80 ש"ח לחודש)

התחל לקבוע עיתים לתורת הסוד, לכניסה לשיעור לדוגמא, מלאו את הפרטים

שאלות נפוצות

מהם מקורות הידע בשיעורים?

קיימים פירושים אין ספור על פרשת השבוע, הפירוש שלנו נוטה לדרך ההסבר הקבלית/חסידית כאשר ספר הזוהר וכתבי האר"י מאירים את דרכנו.

אודות מרכז מיכאל?

במרכז מיכאל אנו מאמינים וחותרים לעולם טוב יותר, בריא יותר פיזית נפשית ורגשית, עולם בו שורר שלום בין אדם לחברו, עולם של כבוד הדדי. אנו מאמינים ויודעים שמציאות כזו אפשרית!

רק במידה, שאת אתה ואני, נהיה טובים יותר, העולם יהיה טוב יותר. על-מנת להגיע לכך יש צורך בהבנת החיים, מדוע נוצרנו ולאיזו תכלית. כל אדם הוא עולם ומלואו, ברגע ששינינו את עצמנו גרמנו שינוי בעולם, וקבוצה כוחנו גדול יותר.

מרכז מיכאל עמותה רשומה מספר 58-041-1494

מה הלימוד מעניק?

הלימוד מעניק תובנות וחכמה הנותנות חוסן אישי ואמונה בטוב בתקופה כאוטית, ודאות ואמונה בתקופה של אי ודאות, תיקווה ושלוות נפש בזמן שהלחץ בעולם גובר

אודות מנחה השיעור?

הרב יחזקאל נגר מלמד קבלה שנים רבות.
בשנת 2003 הקים את "מרכז מיכאל" ללימודי קבלה רוחניות ומודעות.
המרכז מקיים קורסים סדנאות וסמינרים בכל רחבי הארץ בנושא קבלה ורוחניות, לפרטיים ארגונים ומוסדות.

קורסים שונים בקבלה ניתנים ברעננה, קרית ביאליק ובמכללת גליל מערבי בעכו. בשנים האחרונות מלמד קורס ייחודי בנושא "רפואה וקבלה" המבוסס על ידע עתיק הקיים בספרות הקבלית.

תלמידים מספרים

ברגשי-חום פנימי שמצליח להמיס במקצת את הרצון לקבל לעצמך. מעבר לכך ים של תובנות להבהרת שאלות רבות על מהות והתנהלות היום יום וגם קורטוב של רוח שמצליח לרומם מעל הדגירה
תודה על הכול חזי
משה כהן
שסק סחר וקמעונאות

 

 התחל לקבוע עיתים לתורת הסוד, לכניסה לשיעור לדוגמא, מלאו את הפרטים

 צור קשר 09-7404969

נבנה באמצעות מערכת דפי הנחיתה של רב מסר

.