.

המדיטציה הקבלית

מדיטציות משנות מציאות - על פי ספר הזוהר וחכמת הקבלה

חדש על המדף - ביאור שמות הקודש - שם ע"ב (72 שמות הבורא), מ"ב (תפילת אנא בכוח)  ותיקון הנפש - כולל מבוא למדיטציה קבלית

עלות הספר 98 ש"ח - משלוח בארץ 20 ש"ח

הנחה למשלמים ישירות באשראי באמצעות הקישור בדף זה מחיר כולל משלוח סה"כ 98 ש"ח

לברוא מציאות חדשה

מפתחות וסגולות לביטחון, שמחה, השגות רוחניות, בריאות, פרנסה, זוגיות, ילדים ועוד

איך זה עובד/למה הספר חשוב?

מה מיוחד בספר?

חידושו של הספר הוא בהדרכה פרקטית של המדיטציות לקבלת רוגע פנימי, ריכוז, שמחה ומפתחות בהתפתחות רוחנית השגות רוחניות, משאלות לב, פרנסה, רפואה ועוד

אודות הספר

הספר מדריך כיצד 'לצעוק' אל הבורא באמצעות השמות הקדושים ומאגד ידע חשוב על התבוננות (מדיטציה), כללים להכשרת הנפש, פירוש 'אנא בכֹח', פירוש ע"ב שמות, פירוש כוכבים ומזלות על פי ספר יצירה ותיקון הנפש, כולל מדיטציות והדרכות לבקשת ברכה בכול תחומי החיים.

הרעיון של הספר 

לאור הסדנאות והשיעורים שאני מלמד גמלה בליבי ההחלטה שכדאי להנגיש את הידע של שמות הקודש בצורה פשוטה יחסית לקהל הרחב. זאת מתוך תפיסה שהכוח המתגלה בצירופי השמות לא יובן ויופנם ללא כוחות האמונה המביאים להתפעלות הנפש. בשעה שיתבונן (מדיטציה) ישכיל ויבין את שמותיו יתברך ואת סיבת הצירוף לפי דרגת ההשגה, יימשכו לידיעתו עניינם וסודם, תועלתם, קדושתם. וככל שכוחות האמונה, ההערכה וההתפעלות מהבורא, משמותיו ומצירופיו גדולים יותר, כך גם גדלה הברכה הנמשכת באמצעותם. בעזרת הספר תוכלו להתחבר כל פעם מחדש.

הסבר

מתי 'צעקתם' לבורא?

 ובכן, הבורא שומע צעקה - "כִּי אִם-צָעֹק יִצְעַק אֵלַי שָׁמֹעַ אֶשְׁמַע צַעֲקָתוֹ (שמות כב' כב').

אולם נראה שצריך לדעת איך לצעוק בין בקול ובין בדממה, הסוד טמון בלצעוק לבורא בשמותיו . כמו שנאמר ..."וַיִּצְעַק מֹשֶׁה אֶל יְהֹוָה לֵאמֹר אֵל נָא רְפָא נָא לָהּ" (במדבר יב' יג'). השימוש בשמות הקודש שהם שמותיו של הבורא היה חלק חיוני בעבודה הרוחנית לאורך כל הדורות, הכהן הגדול בביהמ"ק השתמש בהם לסליחה כפרה וטיהור, המקובלים השתמשו בהם להשגות רוחניות והגנות מכוחות שליליים.

 

נחיצות הספר

בקשות מהוות חלק בלתי נפרד מהחיים מכוון שמסע החיים מוליד רצונות וצרכים חדשות לבקרים, כול עוד נשמה באפנו אנחנו לא מפסיקים לרצות ולהתמודד.

לפעמים נדמה שנדרש כוח על-טבעי כדי לפתור בעיה או אתגר, מזמן לזמן אתם מגייסים את כול משאבי היכולת השכלית ותעצומות הנפש כדי להתגבר על בעיה אך ללא תועלת, אולי אתם רוצים להצליח יותר וחשים 'תקרת זכוכית' אותה לא מצליחים לעבור.

 

קוראים מספרים

קראו את מה שיש ללקוחות שרכשו את הספר שלנו לספר...

הספר מביא כלים פרקטיים לבריאת מציאות חדשה. ליוויתי את הרב נגר לאורך שנות כתיבת הספר, ותרגלתי את המדיטציות המופיעות בו לאורך הדרך. כמות הידע והאהבה שהושקעו בו עצומים. דווקא כאדם המגדיר את עצמו כחילוני – קיבלתי כל כך הרבה מהחיבור לתורת הנסתר היהודית. תורה בת אלפי שנים וכל כך אקטואלית. שמח שהספר יצא לאור ויוכל לעזור לרבים, כפי שעזר לי.
דר’ רמי בן- ישי יועץ ארגוני בכיר
ראש מרכז סינרגיה

שלום רב, כבוד הרב
אני מבקשת להודות לך מעומק ליבי, על הזכות שנפלה בחלקי לקרוא את ספרך " מדיטציה קבלית". הוא כתוב באופן ברור ורהוט. מחכים ומלמד באופן הכי עמוק ונוגע בכל נים ונים. הספר עורר בי התרגשות רבה על עצם היותי לומדת על תורתנו הקדושה. אני מודה לקב"ה שניווט אותי לרכישת הספר ומודה לך, כבוד הרב, על כך שבחרת לחלוק את הידע הזה עם הזולת. אני מאחלת לך, כל טוב וישר כוח.
א.ב.י.

אודות המחבר

אודות המחבר הרב יחזקאל נגר

נחשפתי ללימוד הקבלה לפני כ -37 שנים ומאז עוסק בלימוד ומלמד קורסים וסדנאות בנושא קבלה ורוחניות, מנהל "מרכז מיכאל". עוד מתחילת לימודיי בתורת הנסתר, סמוך ונראה לפני רבותיי ומוריי, חיפשתי דרכים להבהיר מושגים בתורת הקבלה והמקובלים בשפה השווה לכל נפש. בסוד שיח חברים קשובים ובלימוד התלמידים לבש הספר צורה ופשט צורה. יש והוספתי משל ונמשל כדי להבהיר את העניין, להעניק לו נופך ומשמעות בדרך שנהג מרן הבן איש חי הקדוש בתשובותיו, וכדי לחדד את משמעות השמות במטרה לקרב ההבנה לרבים.

 

הרב יחזקאל נגר

   

מרכז מיכאל   09-7404969      chezi45@walla.co.il

קח אחריות על מציאות חייך!

© כל ההזכויות שמורות 2019.

נבנה באמצעות מערכת דפי הנחיתה של רב מסר

.