.

קבלו מפתחות

לברכה, בריאות, פרנסה, זוגיות, שמירה ...

באמצעות שמות הקודש

ספר המדיטציה הקבלית

 

סוד השמות הוא מה שבאים האורות לבחינת פעולה, כי הנה דבר זה אנו רואים, שכל הפעולות תלויות בשמות הקודש, והשמות עצמם הם רבים. והנה כולם נדרשים על קשרי המאורות והרכבותיהם, ושמהם המלאכים מקבלים. אך שורש זה הענין הוא ההקדמה הזאת אשר הקדמנו פה, כי האותיות הם המביאות האורות לידי פעולה. ומתחברות האותיות, ועושות שמות לצורך כל פעולה ופעולה, ואותם השמות הם המסוגלים לפעולות ההם, כי על ידיהם יוצאות לעולם. והנה התורה היא כללות כל השמות האלה, שכן ארז"ל, כל התורה שמותיו של הקב"ה (קל"ח פתחי חכמה, פתח כ"ג רמח"ל)

 

 

ידע עתיק בלבוש חדש

הספר כולל:  ביאור שמות הקודש - שם ע"ב (72 שמות הבורא), שם מ"ב (תפילת אנא בכוח) ותיקון הנפש - מבוא למדיטציה קבלית ומפתח לבקשות וסגולות לביטחון, שמחה, השגות רוחניות, בריאות, פרנסה, זוגיות, ילדים ועוד.

חידושו של הספר הוא בהדרכה פרקטית של המדיטציות לקבלת רוגע פנימי, ריכוז, שמחה ומפתחות בהתפתחות רוחנית השגות רוחניות, משאלות לב, פרנסה, רפואה ועוד (384 עמודים | כריכה קשה)

 

המבצע למשלמים ישירות  כאן באתר -מחיר כולל משלוח סה"כ 98 ש"ח

 

תשלום באפליקצית ביט לטלפון 054-6365057

העברה בנקאית ל- "מרכז מיכאל" פועלים- 12 סניף-661 חשבון-601714

איך זה עובד/למה הספר חשוב?

מה מיוחד בספר?

חידושו של הספר הוא בהדרכה פרקטית של המדיטציות לקבלת רוגע פנימי, ריכוז, שמחה ומפתחות בהתפתחות רוחנית השגות רוחניות, משאלות לב, פרנסה, רפואה ועוד

אודות הספר

הספר מדריך כיצד 'לצעוק' אל הבורא באמצעות השמות הקדושים ומאגד ידע חשוב על התבוננות (מדיטציה), כללים להכשרת הנפש, פירוש 'אנא בכֹח', פירוש ע"ב שמות, פירוש כוכבים ומזלות על פי ספר יצירה ותיקון הנפש, כולל מדיטציות והדרכות לבקשת ברכה בכול תחומי החיים.

הרעיון של הספר 

לאור הסדנאות והשיעורים שאני מלמד גמלה בליבי ההחלטה שכדאי להנגיש את הידע של שמות הקודש בצורה פשוטה יחסית לקהל הרחב. זאת מתוך תפיסה שהכוח המתגלה בצירופי השמות לא יובן ויופנם ללא כוחות האמונה המביאים להתפעלות הנפש. בשעה שיתבונן (מדיטציה) ישכיל ויבין את שמותיו יתברך ואת סיבת הצירוף לפי דרגת ההשגה, יימשכו לידיעתו עניינם וסודם, תועלתם, קדושתם. וככל שכוחות האמונה, ההערכה וההתפעלות מהבורא, משמותיו ומצירופיו גדולים יותר, כך גם גדלה הברכה הנמשכת באמצעותם. בעזרת הספר תוכלו להתחבר כל פעם מחדש.

הסבר

מתי 'צעקתם' לבורא?

 ובכן, הבורא שומע צעקה - "כִּי אִם-צָעֹק יִצְעַק אֵלַי שָׁמֹעַ אֶשְׁמַע צַעֲקָתוֹ (שמות כב' כב').

אולם נראה שצריך לדעת איך לצעוק בין בקול ובין בדממה, הסוד טמון בלצעוק לבורא בשמותיו . כמו שנאמר ..."וַיִּצְעַק מֹשֶׁה אֶל יְהֹוָה לֵאמֹר אֵל נָא רְפָא נָא לָהּ" (במדבר יב' יג'). השימוש בשמות הקודש שהם שמותיו של הבורא היה חלק חיוני בעבודה הרוחנית לאורך כל הדורות, הכהן הגדול בביהמ"ק השתמש בהם לסליחה כפרה וטיהור, המקובלים השתמשו בהם להשגות רוחניות והגנות מכוחות שליליים.

 

נחיצות הספר

בקשות מהוות חלק בלתי נפרד מהחיים מכוון שמסע החיים מוליד רצונות וצרכים חדשות לבקרים, כול עוד נשמה באפנו אנחנו לא מפסיקים לרצות ולהתמודד.

לפעמים נדמה שנדרש כוח על-טבעי כדי לפתור בעיה או אתגר, מזמן לזמן אתם מגייסים את כול משאבי היכולת השכלית ותעצומות הנפש כדי להתגבר על בעיה אך ללא תועלת, אולי אתם רוצים להצליח יותר וחשים 'תקרת זכוכית' אותה לא מצליחים לעבור.

 

קוראים מספרים

קראו את מה שיש ללקוחות שרכשו את הספר שלנו לספר...

רכשתי את הספר לפני מס חדשים

מדהים מדהים אני מתרגשת ,מתעלה רוחנית בכל פעם שקוראת בו.

אשריכם

י.ל. (שם המלא במערכת)

הספר מביא כלים פרקטיים לבריאת מציאות חדשה. ליוויתי את הרב נגר לאורך שנות כתיבת הספר, ותרגלתי את המדיטציות המופיעות בו לאורך הדרך. כמות הידע והאהבה שהושקעו בו עצומים. דווקא כאדם המגדיר את עצמו כחילוני – קיבלתי כל כך הרבה מהחיבור לתורת הנסתר היהודית. תורה בת אלפי שנים וכל כך אקטואלית. שמח שהספר יצא לאור ויוכל לעזור לרבים, כפי שעזר לי.
דר’ רמי בן- ישי יועץ ארגוני בכיר
ראש מרכז סינרגיה

שלום רב, כבוד הרב
אני מבקשת להודות לך מעומק ליבי, על הזכות שנפלה בחלקי לקרוא את ספרך " מדיטציה קבלית". הוא כתוב באופן ברור ורהוט. מחכים ומלמד באופן הכי עמוק ונוגע בכל נים ונים. הספר עורר בי התרגשות רבה על עצם היותי לומדת על תורתנו הקדושה. אני מודה לקב"ה שניווט אותי לרכישת הספר ומודה לך, כבוד הרב, על כך שבחרת לחלוק את הידע הזה עם הזולת. אני מאחלת לך, כל טוב וישר כוח.
א.ב.י.

תגובה על הספר מאת ד"ר עליזה קיסרי.‏
שמי ד'ר עליזה קיסרי נטורופתית. מזה כ- 17 שנה עוסקת ברפואה משולבת טבעית למדתי מגון רחב של שיטות. לפני זמן קצר קבלתי מתנה ששינתה לי את דרך ותהליך הסיוע לאנשים. ספר מדיטציה ע"ב שמות של יחזקל נגר .
סוף סוף הגעתי לרפואה היהודית העוצמתית משמעותית ונפלאה.
אני מוצאת את עצמי מיום ליום נכנסת יותר ויותר לעומק בשדה הנרחב של הרפואה היהודית. באתר של מרכז מיכאל .אני אדם צמא המשתוקק לעוד ועוד מים טהורים .מצאתי את שחיפשה נפשי .
תודה לחברה שהביא את הספר ותודה עצומה למחבר הספר תודה תודה

אודות המחבר

אודות המחבר הרב יחזקאל נגר

נחשפתי ללימוד הקבלה לפני כ -37 שנים ומאז עוסק בלימוד ומלמד קורסים וסדנאות בנושא קבלה ורוחניות, מנהל "מרכז מיכאל". עוד מתחילת לימודיי בתורת הנסתר, סמוך ונראה לפני רבותיי ומוריי, חיפשתי דרכים להבהיר מושגים בתורת הקבלה והמקובלים בשפה השווה לכל נפש. בסוד שיח חברים קשובים ובלימוד התלמידים לבש הספר צורה ופשט צורה. יש והוספתי משל ונמשל כדי להבהיר את העניין, להעניק לו נופך ומשמעות בדרך שנהג מרן הבן איש חי הקדוש בתשובותיו, וכדי לחדד את משמעות השמות במטרה לקרב ההבנה לרבים.

 

הרב יחזקאל נגר

   

מרכז מיכאל   09-7404969      chezi45@walla.co.il

קח אחריות על מציאות חייך!

© כל ההזכויות שמורות 2019.

נבנה באמצעות מערכת דפי הנחיתה של רב מסר

.