.

 מכללת ימים

שער לריפוי / רוגע נפשי / התפתחות רוחנית / ברכה בפרנסה / סוד שמות הקודש / אסטרולוגיה יהודית / מדיטציה / ספר הזוהר / עץ חיים ועוד

חכמת הקבלה

 השיעורים מוקדשים לעילוי נשמת ברוך בן אברהם וגניה ז"ל ורעיתו רבקה בת דוד ואיטה ז"ל

חכמת הקבלה מגלה רובד נסתר שמאיר את משמעות החיים, נושאים אטרקטיביים מאות שיעורים, אלפי רגעי הארה, צפה בשיעור ניסיון והרשם לקורס בודד באמצעות לחיצה על הקורס הרצוי לך

דמי מנוי חודשי 50 ש"ח (בהתחייבות ל 12 חודשים) 

  הצטרפו לקורס לבחירתכם ללא מנוי בתשלום לפי קורסים, לחלק מהקורסים ניתן להיכנס ללא עלות, בהרשמה בלבד (לתקנון לחצו כאן)

(חוויות ומשוב של תלמידים בהמשך הדף)

"מן שנשברו הכלים - ניטל מהם כח ההנהגה. וגם לא היו עומדים בסוד צורה שלמה, אלא מיני כח בלתי שלמים ובלתי ראוים לפעול פעולה. ומקורם היה מקיימם כך, עד בא הארה חדשה שתשלימם, ותתן להם צורה ופעולה" (הרמח"ל - קל"ח פתח נד)

רפואה וקבלה

72 שיעורים, מעל 49 שעות של הארה

מה מיוחד בקורס?
מיוחדות הקורס לרפואה קבלית נובעת מכך שהוא עוסק ברובד האנרגטי של המחלות מכיוון שבזמננו יש מקרים שבהם תרופה או טיפול תזונתי לא מצליחים לגרום לריפוי!

עבודה רוחנית

קורס עבודה רוחנית מבוסס על מאמר לסיום הזוהר של המקובל הרב יהודה אשלג, בעל הסולם.
הקורס מתווה דרך להתפתחות אישית.

תובנות פרקטיות בפרשת השבוע

פרשת השבוע מלמדת תובנות פרקטיות לחיים, מעשירה את ההבנה הרוחנית ומעניקה כלים להתפתחות רוחנית

 

אסטרולוגיה

לימוד אודות האסטרולוגיה הקבלית וכן הסבר לגבי כל מזל ומזל, ידע כללי וגם אותיות החודש על פי הקבלה

 

 

מדיטציות לרפואה

מדיטציות מיוחדות ופשוטות כאחד לרפואה להגנה והסרת חסימות באמצעות צירופי שמות קבליים

 

קבלה למתחיל

האם בריאת העולם הסתיימה? האם לאחר שנבראנו, אנחנו פסיביים או נוכל להמשיך ולהיברא כל יום מחדש בבחינת "ובטובו מחדש בכל יום תמיד מעשה בראשית"?
נבדוק את האמת - האם יש לנו בחירה חופשית?

פרנסה ורוחניות

העיסוק בפרנסה בדרך כלל לוקח את מירב זמננו, חשוב שנדע להפיק ערך נעלה ובכך הזמן יהיה נעלה יותר, בשיעורים נלמד על הקשר בין פרנסה ומודעות רוחנית

ע"ב שמות

קורס ע"ב שמות מנגיש את השימוש בשמות קדושים בדרך המותרת ואפשרית לכל אדם.
המטרה - התחברות לברכה והתפתחות רוחנית באמצעות השמות.

ראשי חודשים

ידוע בקבלה שראש החודש משפיע על החודש כולו, לכן כדאי להבין את מהות החודש על מנת שנוכל להתחבר לברכה המתגלה בזרע של החודש ובאמצעותה להמתיק דין העלול להתרחש במשך החודש.

הרצאות כללי

הרצאות שונות ונושאים מיוחדים שלמדנו במשך השנים

 

לימוד בספר הזוהר

"בזכות ספר הזוהר תתגלה הגאולה ברחמים" השיעורים המצורפים מהווים הזדמנות להתחבר לברכה הצפונה בלימוד ספר הזוהר

רוחניות והחגים

החיים של כל אדם יהודי מושפעים מאד מחגי ישראל, בקורס זה נענה מהי המשמעות הפנימית/רוחנית של החגים ומהי הברכה אותה אפשר לבקש בכל חג וחג.

תע"ס חלק א'

תלמוד עשר הספירות הוא פירוש מקיף של בעל הסולם, המקובל הרב יהודה אשלג, לעץ החיים הקבלי. הפירוש כולל מילון מושגים קבלי רחב היקף ותשובות לשאלות המנחות אותנו בדרך הלימוד.

תע"ס חלק ג'

תלמוד עשר הספירות הוא פירוש מקיף של בעל הסולם, המקובל הרב יהודה אשלג, לעץ החיים הקבלי. הפירוש כולל מילון מושגים קבלי רחב הקף ותשובות לשאלות המנחות אותנו בדרך הלימוד.

משמעות המצוות

כמו גוף המונע על ידי כוח בלתי נראה, על ידי הנשמה, כך גם למצוות יש חלק רוחני פנימי ניסתר

 

 

תיקון המידות על-פי פרקי אבות

אמרו חכמנו "דרך ארץ קדמה לתורה" כלומר התפתחות רוחנית אמיתית מתחילה בתיקון המידות. שיעורים אלו מתאימים לכל מי שרוצה תוספת עזרה בתהליך ההתפתחות האישית, אפשר ללמוד גם ללא כל רקע בחכמת הקבלה. 

 

משמעות קבלית לכוח האותיות

"בעשרה מאמרות נברא העולם", עשרת החוקים המפורסמים בעולם נקראים "עשרת הדברות" והרוח שנפח הבורא בתוכנו נקראת על-ידי אונקלוס בתירגום של התורה לארמית "רוח ממללא" כלומר רוח מדברת. יש כוח מיוחד בלשון הקודש, באותיות העבריות כדאי להכנס ולהחכים.

חוויות תלמידים

קראו את מה שיש לתלמידים שלנו לספר...

חוות דעת על קורס רפואה וקבלה, מכללת גליל מערבי

שעורים אלה הם כזריקה רוחנית, שנספגת בכל תא ותא וממלאת אותו באנרגיה שלא ידענו שחסרה.הרב נגר, בידיעותיו הרבות, ברגישות, קשב ומסירות אין-קץ למשימתו, הצליח להוביל כל אחד מאיתנו אל הצמתים שבהם הוא חווה עכבות וכישלונות, עוגמות נפש וצער בחייו ולמצוא את האור למנף את הרגשות וההשלכות הנלוות, למקום של התפתחות ותיקון. בנוסף, למדנו למצוא עוצמות וכוחות שטמונים בתוכנו ולראות את כל הטוב שיש בחיינו ובחובנו. ועל כך אודה לו הרבה אחרי תום הקורס.       בברכה, אווה דהאן

חוות דעת – קורס רפואה וקבלה שלב ב', מכללת גליל מערבי

עם סיום הקורס רצוני להודות לך על מה שהענקת לנו במסגרת הקורס, מתוך ים אוצרות הקבלה ,בחרת כלים בהם נעזרנו ונוכל לעזור לאחרים ולכל מי שזקוק לריפוי,פיזי נפשי ,ורגשי,,,,,כמטפל הוליסטי ינקתי את הידע באהבה וחומר הלימוד תאם את יכולת הקיבול של הכיתה.    אין ספק שיש עוד מה ללמוד לשנן שוב ושוב,אך בעזרתך הבנו את העיקרון ונלך בדרך בה הנחת אותנו בהבנה וסבלנות.        בעזרת הכלים שלמדנו במהלך הקורס,התוודענו להיבטים שונים באישיות ונשמת האדם וחייו. העשרת את הידע שרכשנו בשלב א של קורס הקבלה והיום יוצאים לדרך חכמה מובנת יותר,על כך מודה אני לך בשמי ובשם כיתת הלימוד   בברכה דניאל ברוך נהריה

ברגשי-חום פנימי שמצליח להמיס במקצת את הרצון לקבל לעצמך. מעבר לכך ים של תובנות להבהרת שאלות רבות על מהות והתנהלות היום יום וגם קורטוב של רוח שמצליח לרומם מעל הדגירה
תודה על הכול חזי
משה כהן
שסק סחר וקמעונאות

תגובה על הספר מאת ד"ר עליזה קיסרי.‏
שמי ד'ר עליזה קיסרי נטורופתית. מזה כ- 17 שנה עוסקת ברפואה משולבת טבעית למדתי מגון רחב של שיטות. לפני זמן קצר קבלתי מתנה ששינתה לי את דרך ותהליך הסיוע לאנשים. ספר מדיטציה ע"ב שמות של יחזקל נגר .
סוף סוף הגעתי לרפואה היהודית העוצמתית משמעותית ונפלאה.
אני מוצאת את עצמי מיום ליום נכנסת יותר ויותר לעומק בשדה הנרחב של הרפואה היהודית. באתר של מרכז מיכאל .אני אדם צמא המשתוקק לעוד ועוד מים טהורים .מצאתי את שחיפשה נפשי .
תודה לחברה שהביא את הספר ותודה עצומה למחבר הספר תודה תודה

שבוע טוב, שמי נועה איריס ואני רוצה להודות לך מעומק ליבי על התכנים של הקורס המדהים שלך רפואה קבלית,

אמא שלי חולה כבר כמה שנים במחלת ריאות COPD, היא מחוברת כל היום לחמצן ולא יכולה לנשום בכוחות עצמה. בשבוע שעבר היא הגיעה לבית חולים במצב מאוד קשה עם הרבה פחמן בריאות וסיטורציה מאוד נמוכה, חיברו אותה לכל מיני מכשירים והרופאים דיברו איתנו על אפשרות להחייאה במידה ולא יצליחו לאזן אותה. אני בעצמי מטפלת אנרגטית מזה שנים רבות בכל מיני שיטות, בעקבות הלימודים של הקורס נזכרתי בדף של ביקור חולה, הלכתי אליה לבית החולים ופעלתי לפי ההוראות שלך, החזקתי לה את היד ואמרתי את כל מה שכתוב בדף עם כוונה מלאה, "יהב לי ידך.." כיוונתי את הצירוף י.ל.י  ו- מ.ה.ש עם כוונות לריפוי וניקוי כל הרעלים שבריאות שלה, עשיתי את זה 3 פעמים והוספתי בפעם השלישית כל כל טבלת עב שמות אל המצח שלה עם כוונה לריפוי לטובתה העליונה והמטיבה ביותר. אני שמחה להודיע שהיא יצאה מסכנה, יצאה מבית החולים, המצב שלה התאזן שוב והיא בבית, מרגישה טוב, שמחה, אוכלת, חזר לה החשק לחיות !!! הקורס מדהים ונותן המון כלים (אני חווה המון ניסים גלויים בטיפולים שלי מאז שאני משתמשת בכלים שלימדת), אני מודה לך מעומק ליבי על היותך, על הלימוד המפורט, בסבלנות, באורך רוח. תודה תודה תודה.

נבנה באמצעות מערכת דפי הנחיתה של רב מסר

.